E RRALLË/ Zbulohet si e ka marrëdhënien Eni Koçi me djalin 14-vjeçar të Genc Prelvukaj (FOTO) – AlpeGossip
E RRALLË/ Zbulohet si e ka marrëdhënien Eni Koçi me djalin 14-vjeçar të Genc Prelvukaj (FOTO)

E RRALLË/ Zbulohet si e ka marrëdhënien Eni Koçi me djalin 14-vjeçar të Genc Prelvukaj (FOTO)

Reperi i njohur shqiptar Genc Prelvukaj prej vitesh tashmë ka sjell një sërë hitesh në muzikën shqiptare dhe është bërë shumë i njohur për të gjithë. Siç dihet muaj më parë, Genci bëri publike lidhjen me këngëtaren Eni Koçi të cilës i propozoi dhe për martesë.

Mirëpo, Genci vite më parë ka qenë i martuar me ish partneren Arta me të cilën ka edhe një djalë që e quajnë Gjini. Ndonëse djali është 14-vjeç, Genci ka preferuar që ta mbaj larg vëmendjes mediatike dhe fotot me të janë të rralla.

Gjini është aktiv në rrjetet sociale dhe siç duket marrëdhëniet me partneren e babait të tij, Enin, janë shumë të mira pasi dyshja e ndjek njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Burimi:Bordo.al.