Ku humbi Oriola Marashi? Modelja sapo na tregoi vendndodhjen me një postim të... (FOTO) - AlpeGossip
Ku humbi Oriola Marashi? Modelja sapo na tregoi vendndodhjen me një postim të… (FOTO)

Ku humbi Oriola Marashi? Modelja sapo na tregoi vendndodhjen me një postim të… (FOTO)

Ubënë disa ditë që profili i saj në Instagram ka qenë i qetë pa postimet e zhurmshme dhe provokative që i kanë bërë fansat ta kenë në qendër të vëmendjes.

Dhe ju mund të pyesni me të drejtë: “Po Oriola Marashi ku humbi?”.

Modelja mesa duket ka vendosur të pushojë për pak dhe është rikthyer sërish me postimet e saj për fansat.

Në instastory, Oriola ka shkruar: “Jeta është më e vështirë kur je njësh” dhe në një postim tjetër ka treguar se aktualisht se ndodhet në Londër.

Oriola duhet të rikthehet fuqishëm ashtu si di vetë. Kushedi sa i ka marrë malli fansat e saj që e admirojnë./intv.al/

dfgb_drtg_w45.PNG

cgfn_tuik_t78_5.PNG