E pandalshme në provokime Oriola Marashi, shikoni çfarë veprimi bën (FOTO) – AlpeGossip
E pandalshme në provokime Oriola Marashi, shikoni çfarë veprimi bën (FOTO)

E pandalshme në provokime Oriola Marashi, shikoni çfarë veprimi bën (FOTO)

E konsideruar si një ndër modelet shqiptare më seksit momentit, Oriola Marashi, nuk ndal publikimin e fotove seksi dhe joshëse.

E veshur me të zeza dhe me një dekolde të hapur ajo ka vendosur duart mbi gjoks.

E pra Oriola nuk di të rri larg mediave ajo di shumë mirë si të fitojë vemendje.