ÇILJETA DHE FERNANDO KISHIN DITËLINDJEN/ Publikohen pamjet nga festa me të ftuar VIP (FOTO) – AlpeGossip
ÇILJETA DHE FERNANDO KISHIN DITËLINDJEN/ Publikohen pamjet nga festa me të ftuar VIP (FOTO)

ÇILJETA DHE FERNANDO KISHIN DITËLINDJEN/ Publikohen pamjet nga festa me të ftuar VIP (FOTO)

Çiljeta Xhilaga eka mbushur plot 34 vjeç.Përpos kësaj, gëzimi dhe lumturia është e dyfishtë për të pasi edhe djali i saj Fernando sot feston ditëlindjen.

Në këtë festë të dyfishtë duket se gjithçka është perfekte!

Vetëm pak më parë këngëtarja ka publikuar video ku në njërën prej tyre shfaqet përrallore me një fustan të bardhë, ndërsa nuk ka hezituar të shpërndajë edhe foto nga festa me fëmijë që i ka organizuar Fernandos, tashmë 6 vjeç.

Bukuroshja shqiptare duket se përvjetorin e saj të lindjes po e kalon në një ambient shumë të ngrohtë festiv, me Fernandon, bashkëmoshatarët e Fernandos dhe 2 mikeshat e saj, Rudina Magjistari dhe Ilda Bejleri.