VETËM PAK PASI U PAJTUAN/ Julian Deda bën deklaratën e papritur për Gentin (FOTO) – AlpeGossip
VETËM PAK PASI U PAJTUAN/ Julian Deda bën deklaratën e papritur për Gentin (FOTO)

VETËM PAK PASI U PAJTUAN/ Julian Deda bën deklaratën e papritur për Gentin (FOTO)

Aktori shumë i dashur për publikun, Jul Deda ishte në një lidhje direkte me emisionin “Historia ime” në TV Klan, ku përpos “Klanifornias”, foli edhe për pajtimin me mikun e tij Gentin.

Juli u shpreh me shaka se pasi u pajtuan po flasin aq shumë, sa ka rrezik të zihen prapë.

“E vërteta është që rikthimi i Gentit apo prania e Gentit në spektakël i ka dhënë absolutisht një peshë tjetër spektaklit. E gjitha kjo duket në skeçe, në audiencë, por edhe në të mirën e spektaklit. Është një vlerë e shtuar në mënyrë të padiskutueshme. Edhe Gentin e kishte marrë malli të luante në një spektakël humori. Është një rikapitullim dhe nuk ja vlen të kthejmë kokën prapa, për të parë çka ndodhur deri më sot, nuk ja vlen fare. Po flasim aq shumë sa ka rrezik do prishemi prapë”, tha Juli.