PO SHIJON SUKSESIN ME KËNGËN “NUK E DI”/ Nora Istrefi harxhon qimet e kokës, zbulohet çmimi varëses “Chanel” (FOTO) – AlpeGossip
PO SHIJON SUKSESIN ME KËNGËN “NUK E DI”/ Nora Istrefi harxhon qimet e kokës, zbulohet çmimi varëses “Chanel” (FOTO)

PO SHIJON SUKSESIN ME KËNGËN “NUK E DI”/ Nora Istrefi harxhon qimet e kokës, zbulohet çmimi varëses “Chanel” (FOTO)

Ditën e djeshme Nora Istrefi tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me fotot e publikuara në Instagram ku shfaqej shumë elegante, e veshur me një fustan të zi, të ngushtë, me pak dekolte, taka të zeza dhe një varëse gjigante “Chanel”.

Nora në këtë mënyrë e riktheu modën e varëseve të mëdha duke qenë se trendet e fundit janë më shumë aksesorë minimal.

Sipas faqes shqiptare në Instagram, “What They Wearing”, varësja Chanel e Norës kushton afro 1000 euro.

Këngëtarja ka harxhuar shumë edhe për sandalet YSL të cilat shkojnë 950 euro.

Sa i përket anës profesionale kujtojmë që kënga e fundit e Norës është “Nuk e di”, në bashkëpunim me Erën.