Vipat e Bllokut degjenerojnë Feron! E krahasojnë me këtë personazh të kukullave (FOTO) – AlpeGossip
Vipat e Bllokut degjenerojnë Feron! E krahasojnë me këtë personazh të kukullave (FOTO)

Vipat e Bllokut degjenerojnë Feron! E krahasojnë me këtë personazh të kukullave (FOTO)

Reperi Fero tërhoqi vëmendjen e publikut dhe kjo si pasojë e përfshirjes në një episod ku u dhunua nga katër persona.

Pas kësaj ngjarje pamë këngëtaren Linda Morina që ofroi suport publik për Feron duken përdorur shprehjen “Teng Teng”, shprehje kjo që mesa duket ishte në sinkron me shprehjen tipike të reperit, “Gang gang”.

Së fundmi kanë qenë Vipat e Bllokut të cilët me një postim në Instagram kanë vendosur ta degjenerojnë reperin duke e krahasuar me personazhin e serialit multiplikait “Ice Age” të quajtur Sid i cili në rolet e tij në film është i karakterizuar nga e folura me “TH”.

“Thang Thang”, shkruajnë Vipat e Bllokut në postimin e tyre që krahason Feron me Sidin.