MARTOHET MC KRESHA/ Ndizet atmosfera në dasëm, rreperi e djeg me kërcimin me nusen (VIDEO) – AlpeGossip
MARTOHET MC KRESHA/ Ndizet atmosfera në dasëm, rreperi e djeg me kërcimin me nusen (VIDEO)

MARTOHET MC KRESHA/ Ndizet atmosfera në dasëm, rreperi e djeg me kërcimin me nusen (VIDEO)

Reperi shumë i dashur për publikun e shumë i komentuar në media, Mc Kresha po martohet mbrëmjen e sotme me një dasmë madhështore të mbajtur në një restorant në Prishtinë. Kresha po martohet me partneren e tij, Erzina Shehun.

Në dasmë janë të ftuar shumë personazhe VIP që kanë nisur të publikojnë fotot e videot nga dasma. Tani atmosfera është ndezur dhe çifti ka dhuruar një kërcim super energjik. Në videon e publikuar shihet sesi Kresha dhe Erzina e djegin atmosferën ndërsa të ftuarit brohorasin e duartrokasin.

View this post on Instagram

Ndizet atmosfera në dasmën e Kreshës😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on