I IMITOI IJEN/ Bes Kallaku ka dy fjalë me Xum Allushin (VIDEO) – AlpeGossip
I IMITOI IJEN/ Bes Kallaku ka dy fjalë me Xum Allushin (VIDEO)

I IMITOI IJEN/ Bes Kallaku ka dy fjalë me Xum Allushin (VIDEO)

Gjyshja e Bes Kallakut, Ija, është kthyer në personazhin më të njohur e të komentuar në rrjete sociale, e cila ka fituar zemrat e të gjithëve.

Së fundmi, Ijen e Besit e ka imituar humoristi Xum Allushi, i cili shfaqet në një serë me domate e kastraveca dhe i jep një mesazh Besit.

Në video, Xumi shprehet se domatet e tij janë më të mira se të Ijes, ndërsa Besi ja kthen me humor në komente:

“Ti i paske pomodorini, Ija ime i ka zemër kau, kurse tronglli jot u thyka me tparën. Tronglli Ijes sime të thy kaptinën.”- shkruan Besi, të cilit Xumi ia kthen:

“O të keqen Ija ty, ne knej i thomi domate qershi. Ju skifterat e Italisë lloj-lloj llafesh po na sillni knej mi t’keqen nona, çire janë kta pomodorini.”

View this post on Instagram

Ija me gjona bio

A post shared by Xum Allushi (@xumallushi) on