I shoqëruar vetëm nga femra seksi, Faton Shoshi së fundmi takim me ‘Madonna-n shqiptare’ (FOTO) – AlpeGossip
I shoqëruar vetëm nga femra seksi, Faton Shoshi së fundmi takim me ‘Madonna-n shqiptare’ (FOTO)

I shoqëruar vetëm nga femra seksi, Faton Shoshi së fundmi takim me ‘Madonna-n shqiptare’ (FOTO)

Sapo u nda nga Era Istrefi, Faton Shoshi u kthye në “Dan Bilzerian”-in shqiptar…

Faton Shoshi njihet si nje nder menzheret me te mire te artisteve dhe fryt i suksesit te tij ishte edhe fenomeni Era Istrefi. “Bonbon” ishte çelësi i suksesit ndërkombëtar si për Erën por edhe Fatonin pasi për ta u hapën shumë dyer. Por tani ata më nuk nuk janë më ‘dyshja e fortë’ pasi u ndanë edhe nuk kanë me bashkëpunim. Pas kësaj ndarje Shoshi shihet shpesh herë krah vajzave seksi të showbiz-it shqiptar dhe së fundmi ai është takuar me ‘Madonna-n shqiptare’. Bëhet fjalë për Bleonën, pasi ajo njihet me këtë ‘titull’ edhe nga mediat ndërkombëtare.

“E kisha plan me shku në LA sot po meqë erdhe ti @fatonshoshi po rrimë dhe nja 3 ditë”, shkruan Bleona teksa shihet krah Fatonit duke drekuar në New York. Ç’mund të presim nga dyshja? Presim.