3 MUAJ PAS MARTESËS/ Nick Jonas i bën Priyankës dhuratën super të shtrenjtë – AlpeGossip
3 MUAJ PAS MARTESËS/ Nick Jonas i bën Priyankës dhuratën super të shtrenjtë

3 MUAJ PAS MARTESËS/ Nick Jonas i bën Priyankës dhuratën super të shtrenjtë

Tre muaj më parë, çifti Nick Jonas dhe Priyanka Chopra u kurorëzuan me martesë me një ceremoni që tërhoqi vëmendjen e botës.
Në dasmën e tyre, ata ndërthurën traditat e të dyja vendeve prej nga vinin, duke e bërë dasmën më interesante dhe të komentuar të vitit.

Vetëm 3 muaj as martesës, Nick i ka bërë bashkëshortes së tij dhuratën super të shtrenjtë që ka lënë gojëhapur ndjekësit. Ai e ka surprizuar Priyankën me një supermakinë që ka kushtuar plot 169,595 dollarë.

Priyanka e ka ndarë me ndjekësit në rrjetin social Instagram super dhuratën e saj, teksa ka pozuar me bashkëshortin pranë makinës.