U NDANË PAS 4 VITESH LIDHJE/ Ronela Hajati i tregon Zerkës çfarë ka humbur - AlpeGossip
U NDANË PAS 4 VITESH LIDHJE/ Ronela Hajati i tregon Zerkës çfarë ka humbur

U NDANË PAS 4 VITESH LIDHJE/ Ronela Hajati i tregon Zerkës çfarë ka humbur

Një nga çiftet më të dashur nga publiku dhe ndër më të komentuarit në media, Ronela Hajati dhe Young Zerka i kanë dhënë fund lidhjes pas 4 vitesh bashkë.
Burime për “Prive” treguan se çdo gjë mes tyre ka marrë fund ndërkohë që lidhjen prej 4 vitesh nuk e konfirmuan kurrë.

Pas ndarjes, Ronela ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet shumëprovokuese, e veshur me vetëm një bluzë duke i treguar kështu Zerkës çfarë ka humbur.

Nuk kanë munguar komplimentat e shumta për Ronelën në këtë foto.