NËNË E PËRKUSHTUAR APO NËNË E EKSPOZUAR/ Aulona Musta i kthehet komentueses: Ti shkon e mbuluar…(FOTO) – AlpeGossip
NËNË E PËRKUSHTUAR APO NËNË E EKSPOZUAR/ Aulona Musta i kthehet komentueses: Ti shkon e mbuluar…(FOTO)

NËNË E PËRKUSHTUAR APO NËNË E EKSPOZUAR/ Aulona Musta i kthehet komentueses: Ti shkon e mbuluar…(FOTO)

Duket se këtë sezon veror Aulona nuk do ndalet së ekspozuari format fizike,moderatorja poston foto provokuese me bikini.

Këto foto kanë bërë që ndjekësit të komentojn gjatë, ku pjesa më e madhe e paragjykojnë po ka edhe nga komentues të tjerë që e mbështesin për guximin dhe trupin e palestruar.

Aulona para disa minutash ndau me ndjekësit një foto me bikini ngjyrë nudo por ajo që ra në sy ishte komenti i një fanse : “Nënë e përkushtuar apo e ekspozuar” 

Moderatorja  nuk  nguroi ti kthente një përgjigje: Duket që nuk e di ,ose është nga ato që shkon e mbuluar në plazh…

Obobooo humba 😢😢

A post shared by Aulona Musta (@aulonamusta) on