E pyesin se si është njohur me bashkëshortin/ Jonida Maliqi tregon detajet që nuk i kishit dëgjuar më parë (FOTO) – AlpeGossip
E pyesin se si është njohur me bashkëshortin/ Jonida Maliqi tregon detajet që nuk i kishit dëgjuar më parë (FOTO)

E pyesin se si është njohur me bashkëshortin/ Jonida Maliqi tregon detajet që nuk i kishit dëgjuar më parë (FOTO)

Për ndjekësit e botës së showbizz-it kur bie fjala tek Vip-at e tyre të preferuar çdo gjë është me rëndësi.

Lidhjet sentimentale, pasionet, të ardhurat dhe shumë e shumë detaje të tjera për të cilat fansat janë gjithmonë sy e veshë për të mësuar më shumë.

Këtë herë në qendër të vëmendjes kemi këngëtaren Jonida Maliqi, e cila në një poll që ka organizuar në Instagram, është pyetur nga një fanse se si është njohur me bashkëshortin e saj.

“Ne jemi takuar në një mënyrë të vjetër, në një klab. Ai gjithashtu është kushëriri i mikut tim më të mirë”, shkruan Jonida në reagimin e saj