FESTAT E FUNDVITIT PO AFROJNË/ Marina Vjollca dhe Getoari zbukurojnë ambientin e shtëpisë (VIDEO) – AlpeGossip
FESTAT E FUNDVITIT PO AFROJNË/ Marina Vjollca dhe Getoari zbukurojnë ambientin e shtëpisë (VIDEO)

FESTAT E FUNDVITIT PO AFROJNË/ Marina Vjollca dhe Getoari zbukurojnë ambientin e shtëpisë (VIDEO)

Festat e fundvitit po afrojnë dhe çifti shumë i dashur për publikun, Marina dhe Getoari kanë nisur me përgatitjet.

Me anë të një postimi në Instastory, moderatorja ka treguar zbukurimet e shndritshme të pemës. Ajo ka blerë zbukurime nga më të ndryshmet dhe lë të kuptohet që është shumë e entuziazmuar me ardhjen e festave.

“Duke bërë bredhin”, ka shkruar Marina krahas videos.