BJONDE DHE SUPER SEKSI/ Musa i BB prezanton të dashurën e re (FOTO) – AlpeGossip
BJONDE DHE SUPER SEKSI/ Musa i BB prezanton të dashurën e re (FOTO)

BJONDE DHE SUPER SEKSI/ Musa i BB prezanton të dashurën e re (FOTO)

Me siguri të gjithëve ju kujtohet Musa, ish-konkurenti i edicionit të 9 të Big Brother në Shqipëri. Gjatë qëndrimit në shtëpi, ai u përfol mjaft për lidhjen me Donën, lidhje e cila përfundoi pak kohë pas mbarimit të spektaklit.

Musa u largua për në Itali ku jetonte prej kohësh, për të vazhduar me jetën e tij dhe siç e shohim në një foto të publikuar në profilin e tij në Instagram, ish-konkurenti ka nisur një lidhje të re.

Ai ka pozuar krah një bukurosheje bjonde dhe nga afrimiteti në pozë, kuptohet qartë që janë çift, siç mund ta shihni në foton e mëposhtme.