DUKET NJERI TJETËR/ Majlinda Zeka bën ndryshimin e madh në pamje (FOTO) – AlpeGossip
DUKET NJERI TJETËR/ Majlinda Zeka bën ndryshimin e madh në pamje (FOTO)

DUKET NJERI TJETËR/ Majlinda Zeka bën ndryshimin e madh në pamje (FOTO)

Shumë e komentuar në media për shkak të marrëdhënies së saj me reperin Majk, Majlinda Zeka është kthyer në një ndër femrat më të ndjekura në rrjete sociale, ku publikon shpesh foto me të birin, Roanin.

Mirëpo, vëmendjen e të gjithëve e ka tërhequr postimi i fundit në Instastory, ku me siguri askush s’e ka njohur në pamje të parë.

Majlinda shfaqet me sy ngjyrë blu pasi ka vënë lente dhe me pamjen e re duket tërësisht njeri tjetër, siç mund t’a shihni në foton e mëposhtme.