Si është të punosh me Albi Nakon dhe Vera Grabockën? Balerini foli hapur: Ata të dy janë… (VIDEO) – AlpeGossip
Si është të punosh me Albi Nakon dhe Vera Grabockën? Balerini foli hapur: Ata të dy janë… (VIDEO)

Si është të punosh me Albi Nakon dhe Vera Grabockën? Balerini foli hapur: Ata të dy janë… (VIDEO)

I ftuar në emisionin radiofonik “ IN Traffic” në IN Radio 105.7 ishte balerini i talentuar dhe i suksesshëm, Eni Balla.

Ai është pjesë e trupës së baletit të “Albi Nako Dance” prej 7 vitesh dhe kurioziteti ynë është pikërisht si është të punosh me Albi Nakon, duke marrë parasysh edhe zërat lart e poshtë që thonë se është shumë i rreptë.

Eni, e sqaroi këtë pjesë shumë mirë, duke thënë se në punë ai është super korrekt dhe nuk fal papërgjegjshmërinë. Gjithashtu, duke qenë se ka punuar dhe punon me Vera Grabockën, donim të dinim, po ajo si është?! Sipas Enit është “ gruaja e hekurt” dhe nuk dorëzohet asnjëherë derisa t’ja arrijë qëllimit.

Për më tepër shikoni video-n më poshtë:

I ftuar Eni Balla, balerini i suksesshëm dhe i talentuar shqiptar.Në In Radio 105.7

Gepostet von INtv Albania am Mittwoch, 9. Mai 2018