Kopje e shëmtuar apo origjinal?! Edha Roza si Arian Çani, puthin të ftuarit LIVE në… – AlpeGossip
Kopje e shëmtuar apo origjinal?! Edha Roza si Arian Çani, puthin të ftuarit LIVE në…

Kopje e shëmtuar apo origjinal?! Edha Roza si Arian Çani, puthin të ftuarit LIVE në…

Moderatorja e njohur Roza Lati ka lënë të gjithe pa fjalë gjatë emisionit të saj live ku të ftuar kishte këngëtarin Fero.

Roza njihet natyren e saj tepër të çiltër dhe pa komplekse. Ama që do të arrinte deri këtu nuk e kishim menduar. Në puntatën e fundit të emisionit të saj, duke intervistuar Feron, ajo i tregoi se njerëzit i thonin se ata të dy ishin në një lidhje, dhe “për ti bërë qejfin njerëzve” Roza i kërkoi Feros një puthje.

Deri tani këtë guxim e kishte vetëm Arian Çani, por mesa duket Çani u “plak” dhe po ja lë stafetën Rozës./AlpeNews.al