Alessandra Ambrosio pozon nudo! Po kalon disa ditë pushimi në… (FOTO) – AlpeGossip
Alessandra Ambrosio pozon nudo! Po kalon disa ditë pushimi në… (FOTO)

Alessandra Ambrosio pozon nudo! Po kalon disa ditë pushimi në… (FOTO)

Ajo po kalon disa ditë pushimi në Tulum të Meksikës në shoqërinë e disa mikeshave të saj.

Dhe ditën e shtunë Alessandra Ambrosio vendosi të përshëndesë ndjekësit e saj në Instagram me një foto krejtësisht nudo.

Në një nga fotot e saj modelja 36-vjeçare shihet nudo e ulur në një karrike lëkundëse.