”NUK KA NEVERI MË TË MADHE SE KËTA…”/ Aulona Musta na tregon se cilët janë burrat më të shpifur sipas saj (FOTO) – AlpeGossip
”NUK KA NEVERI MË TË MADHE SE KËTA…”/ Aulona Musta na tregon se cilët janë burrat më të shpifur sipas saj (FOTO)

”NUK KA NEVERI MË TË MADHE SE KËTA…”/ Aulona Musta na tregon se cilët janë burrat më të shpifur sipas saj (FOTO)

Aulona Musta, moderatorja ”thumbuese” e dashur e shqiptarëve, është një personazh tepër i njohur për rrjetet sociale. Ajo është gjithmonë shumë aktive dhe shpesh poston foto e video nga jeta e saj personale.

Ditën e sotme Aulona ka bërë një postim në lidhje me diçka që e shqetësonte. Moderatorja kishte fotografuar rrugën dhe kishte shkruar: Nuk ka neveri më të madhe se këta burrat që pështyjnë në mes të rrugës! Kategoria më e shpifur në botë.

Mesa duket, për Aulonën, këta janë meshkujt më të neveritshëm në botë. /AlpeGossip.al