PAS SABIANIT/ Reagojnë edhe familjarët e Kristit, për lidhjen e Keisit dhe Lorencit në të shkuarën – AlpeGossip
PAS SABIANIT/ Reagojnë edhe familjarët e Kristit, për lidhjen e Keisit dhe Lorencit në të shkuarën

PAS SABIANIT/ Reagojnë edhe familjarët e Kristit, për lidhjen e Keisit dhe Lorencit në të shkuarën

Duke qenë se mbrëmjen e shkuar në prime u krijua një situatë e papritur mes Keisit,Lorencit dhe Kristit, familjarët  ekëtij të fundit kanë reaguar në lidhje me deklaratën e  Lorencit pasi pranoi se kishte pasur lidhje me Keisin jashtë shtëpisë së Big Brother Vip.

Roberti Aliaj i cili menaxhon instagramin e të birit e ka cilësuar të turpshme këtë situatë duke theksuar se Keisi dhe banorët e tjerë duhet t’i kërkonin falje Kristit

“A ishte përgjegjësia morale e banorëve të më kërkonin ndjesë për akuzat e rënda që më kishin adresuar, dhe luftën që më shpallën me pretekstin që unë kisha bërë lojë me atë marrëdhënie kur u konfrontuan me të vërtetën????

Po ju? A keni një përgjigje për këtë situatë të turpshme, ku ajo vajza as nuk tentoi të kërkojë ndjesë për mashtrimin që bëri????”, thuhet në postimin e bërë në instagramin e Kristit.