HARROJENI PËR PAK HISTORINË TEA-BEART/Babai muskuloz i ish-konkurentit “çmend” rrjetin (FOTO) – AlpeGossip
HARROJENI PËR PAK HISTORINË TEA-BEART/Babai muskuloz i ish-konkurentit “çmend” rrjetin (FOTO)

HARROJENI PËR PAK HISTORINË TEA-BEART/Babai muskuloz i ish-konkurentit “çmend” rrjetin (FOTO)

Historia e Teas dhe Beartit bëri bujë në rrjetet sociale pasi dolën fotografitë teksa shkëmbenin puthje pasionante. Kjo ndodhi vetëm pak ditë pasi doli nga programi “Për’puthen” me Andin për tu njohur më shumë jashtë.

E sigurisht që kjo ka qenë kryefjala e medias rozë ditët e fundit.

Por nuk thonë kot që çudia më e madhe tre ditë zgjat! Tashmë gjithë vëmendja është hedhur te Bearti, i cili krijoi jo pak zhurmë edhe kur ishte pjesë e emisionit.

Ai ka publikuar shpeshherë edhe motrën në rrjetet sociale e cila është shumë e bukur dhe jo e panjohur për publikun.
Por kur ndjekësit janë bërë kurioz për të atin, Bearti i ka shuar kureshtjen me një foto.

Babai i tij nuk duket aq i zakonshëm, ai është mjaft muskuloz ku në sy bien edhe tatuazhet të cilat me gjasa ja ka fiksuar ai të birit.