NJË MUAJ PARA DASMËS “ZHDUKET” LEDION LIÇO (FOTO) – AlpeGossip
NJË MUAJ PARA DASMËS “ZHDUKET” LEDION LIÇO (FOTO)

NJË MUAJ PARA DASMËS “ZHDUKET” LEDION LIÇO (FOTO)

Ata janë ndër çiftet e preferuar për publikun në showbizin shqiptar.

Bëhet fjalë për Ledion Liçon dhe Sara Hoxhën të cilët prej vitesh janë bashkë, madje kanë edhe djalin London.

Por vetëm 1 muaj na ndajnë nga dasma madhështore që pritet të organizojë çifti.

Por Ledioni ka marrë një vendim 1 muaj para dasmës. Moderatori është “zhdukur” nga rrjetet sociale, pasi ka mbyllur çdo llogari.

Nuk dihet arsyeja e këtij veprimi të Ledionit, por me siguri diçka duhet ta ketë revoltuar.