“QË PREJ KORRIKUT NUK…”/ Çfarë e shtyhu Dojna Memën të largohet nga radio? Flet moderatorja (FOTO) – AlpeGossip
“QË PREJ KORRIKUT NUK…”/ Çfarë e shtyhu Dojna Memën të largohet nga radio? Flet moderatorja (FOTO)

“QË PREJ KORRIKUT NUK…”/ Çfarë e shtyhu Dojna Memën të largohet nga radio? Flet moderatorja (FOTO)

Dojna Mema prej disa sezonesh moderon programin rinor ‘Pop Culture’.

Gjithashtu moderotorja është shumë aktive në rrjete sociale ku ndan me ndjekësit e saj foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Ditën e djeshme moderatorja vendosi të jetë sa më pranë ndjekësive të saj me rubrikën pyejte –përgjigje  nga Instagrami.

Por një nga pyetjet që tërhoqi vëmëndjen ishte : Nuk je në radio këtë sezon?

“Jo, që prej korrikut nuk jam më pjesë e radios. Erdhi si zgjedhje personale. Ndonjëherë është e rëndësishme të kujtojmë cilat janë prioritetet e vërteta në jetë”, pohoi Mema bashkangjitur fotos në ‘Top Albania Radio’.

Image