Xhemi Shehun e kapin mat në aeroport: Ja si duket moderatorja pa pikë grimi (FOTO) – AlpeGossip
Xhemi Shehun e kapin mat në aeroport: Ja si duket moderatorja pa pikë grimi (FOTO)

Xhemi Shehun e kapin mat në aeroport: Ja si duket moderatorja pa pikë grimi (FOTO)

 

Sezoni i pushimeve për spektaklin “Portokalli” dhe zhdukja e saj nga Instagram-i me siguri ka bërë që fansat e Xhemi Shehut t’i ketë marrë malli për të.

Por së fundmi moderatorja e njohur është kapur mat në aeroport në Gjermani nga gazetarja Mira Kazhani, e cila nuk ka ngurruar të postojë një foto me Shehun.

“Shkon njeriu në Gjermani dhe sheh dhjetra japonezë, gjermanë po e po dhe takon edhe këtë të bukurën e dheut Xhemi Shehu!”-ka shkruar Kazhani në përshkrimin e fotos, ku Xhemi shihet tërësisht natyrale dhe pa pikë grimi në fytyrë.