Fansi i thotë: “Futja po*dhës, lat nam me këto statuse”, nxehet Alesia Bami e degjeneron keq duke i thënë…(FOTO) – AlpeGossip
Fansi i thotë: “Futja po*dhës, lat nam me këto statuse”, nxehet Alesia Bami e degjeneron keq duke i thënë…(FOTO)

Fansi i thotë: “Futja po*dhës, lat nam me këto statuse”, nxehet Alesia Bami e degjeneron keq duke i thënë…(FOTO)

Alesia Bami pëlqehet nga fansat jo vetëm për talentin që ka si balerinë por edhe për faktin se është një nga vajzat më seksi të showbizz-it shqiptar.

Në një postim të fundit në Insta, një fans e ka ofenduar Alesian duke i shkruar: “Futja pordhës..lat nam me këto statuse pa lidhje..mirë që shisni pordh me silikon po mos shisni mënd me statuse në gjuhë të huaj..apo shqipja sju tingëllon mirrë?”.

Balerina është irrituar goxha nga ky ofendim dhe ka vendosur t’ia kthejë komentuesit me një përgjigje goxha degjeneruese.

“Po po silikon është , shko mëso shqipen që të më tingëlloj mirë”, shkruan Alesia Bami në komentin e saj.