“AI S’E DI SE ÇFARË E PRET SOT”/ Olta Gixhari e vendosur të bëjë diçka kundër Gent Hazizit – AlpeGossip
“AI S’E DI SE ÇFARË E PRET SOT”/ Olta Gixhari e vendosur të bëjë diçka kundër Gent Hazizit

“AI S’E DI SE ÇFARË E PRET SOT”/ Olta Gixhari e vendosur të bëjë diçka kundër Gent Hazizit

Megjithëse sot e cilësoi debatin me të si “diçka që nuk i jep kënaqësi”, Olta Gixhari vijon të diskutojë me banorët e tjerë rreth Gent Hazizit.

Në një diskutim me Ronaldo Sharkën sot, Olta u shpreh: “A se di çfarë e pret sot. Unë s’kam dhe kënaqësi të merrem me atë njeri, e di pse? Se atë unë e nxjerr nga vetja shumë shpejt. Ai s’të jep kënaqësi të merresh me atë sepse nuk lodhesh, bilës po mendoj ta lë për nesër fare”.

Aktorja Olta Gixhari është pa diskutim një banoret më të komentuara të këtij edicioni të “Big Brother VIP”. Që në nIsje të formatit ajo pati një “luftë të ftohtë” me Zhaklina Gjollën, e cila u largua nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Së fundmi, kryefjalë ka qenë një debat i Oltës me aktorin Gent Hazizi. Pas debatit u duk se banorët mbajtën të gjithë anën e Oltës duke iu kthyer kundër Gentit, por tani që po dalin shpjegime të reja duket se banorët por ndryshojnë mendim.

A e sheh veten si banore në BB VIP? Zhaklin Lekatari flet edhe për Arbër Hajdarin: Ndihem më e fuqizuar kur jam me të
Banorët janë ndarë me grupe, kë mbështesin nga Genti dhe Olta pasi situatat mes tyre janë treguar të ndryshme nga secili. Disa prej banorëve si Luizi, Kejvina, Tea, kanë filluar të dalin kundër Oltës. Ndërsa edhe dy prej banoreve shumë të afërta me Oltën duket se po fillojnë të kenë dyshimet e tyre. Bëhet fjalë për Mikelën dhe Kiarën.

Mikela i treguar Kiarës mendimin e saj për Oltën, ndërsa po bisedonin të ndarë nga pjesa tjetër e banorëve.

Ish- konkurrentja e Për’Puthen thotë se ajo është shumë dinake dhe minupuluese brenda Big Brother. Olta ka qenë në qendër të vëmendjes deri tani, për shkak të debateve.