Miku e uroi për ditëlindje/ Publikohet fotoja e Krymadhit studente, ndryshimi drastik me sot – AlpeGossip
Miku e uroi për ditëlindje/ Publikohet fotoja e Krymadhit studente, ndryshimi drastik me sot

Miku e uroi për ditëlindje/ Publikohet fotoja e Krymadhit studente, ndryshimi drastik me sot

Ndryshimi drastik në pamje që kur u prezantua për herë të parë në politikë e deri në ditët e sotme i kryetares së LSI Monika Kryemadhi, është mjaft i dukshëm.
Ajo ka mohuar zërat për ndërhyrje të mundshme estetike në fytyrën e saj, megjithëse tiparet i kanë pësuar një zhvillim pozitiv.

Hundë me e rregullt dhe buzë më të fryra me mollëza të ngritura lart e kanë bërë Kryemadhin ët duket më e hijshme,

Ndërkohë që në rrjet kanë qarkulluar foto të mëparshme të saj, një e pa piketuar më parë është postuar pikërisht për ditëlindjen e saj ku karakteristikë ishte torta me çizme.

Duket se fotoja daton që nga viti 1993 ku ajo ka pozuar me një mikun e saj gjatë viteve të shkollës.

Ai i ka uruar ditëlindjen pikërisht me këtë foto të shumë viteve më parë ku Moika duket se ishte vetëm një studente.