E SULMUAN SE U VESH SI MURGESHË/ Reagon Roza Lati: Fetarë të mëdhenj ju duar ndyer – AlpeGossip
E SULMUAN SE U VESH SI MURGESHË/ Reagon Roza Lati: Fetarë të mëdhenj ju duar ndyer

E SULMUAN SE U VESH SI MURGESHË/ Reagon Roza Lati: Fetarë të mëdhenj ju duar ndyer

Roza Lati tërheq shpesh vëmendjen me postimet e saj në Instagram, por këtë herë fotote fundit nga moderatorja ku shfaqet e veshur si murgeshë nuk është pritur mirë dhe përdoruesit e rrjeteve sociale e kanë kritikuar. Roza ka vendosur të reagojë duke postuar një foto tjetër si murgeshë dhe shkruan se veshja është bërë qëllimisht për skenë dhe thekson se me këtë veshje kanë luajtur ndër vite personazhe.

Qetesohuni popcorn-a qe plasni direkte! Veshja murgeshes, nuk u mor nga Kisha!!! Apo nga motrat tuaja! Veshjen e murgeshes e mora nga Teatri i Operas dhe Baletit!  KJO VESHJE MURGESHE ESHTE BERE QELLIMISHT PER SKENE!!! PER SHOW!!! Shume artiste para meje e kan veshur! E shume mbrapa do e veshin! Kaq fetare te medhenj ju o duar-ndyer nga pislliku qe peshtyni e lepini perdite… do kishit zene me gura cdo film e kenge e shfaqie ku kane luajtur nder vite personazhe si murgesha e prifterinj!!! Jeni qesharak me ofendimet qe i keni mesuar nga foleja qe jetoni. Sa keq me vjen per ju. Per veten me vjen mire. Sepse PO BEJ PASIONIN TIM!!! SHOW!