VIDEO SPEKTAKOLARE/ Do habiteni si e "GRUSHTON" kjo vajzë trajnerin e saj - AlpeGossip
VIDEO SPEKTAKOLARE/ Do habiteni si e “GRUSHTON” kjo vajzë trajnerin e saj

VIDEO SPEKTAKOLARE/ Do habiteni si e “GRUSHTON” kjo vajzë trajnerin e saj

Kur e zakonshmja kthehet e pazakonshme.

Kickboxing është një grup i sporteve stand-up luftarake të bazuara në kicking dhe punching.

Një vajzë në SHBA ka bërë xhiron e rrjetit duke u strërvitur në një mënyrë të jashtzakonshme .

Por ajo që vem re është fuqia e saj saqë e shtrinë në tokë trajnerin e vet vetëm duke e grushtuar kur ajo është vetem nje 8 vjeçare.

Crazy moments

Crazy moments :DKid kick-box

Gepostet von Kriminális am Montag, 14. Mai 2018

Përgatiti: AlpeNews.al