Pas lajmit të FEJESËS me Albi Nakon, REAGON Alba Hoxha: Jam e lumtur që… (FOTO) – AlpeGossip
Pas lajmit të FEJESËS me Albi Nakon, REAGON Alba Hoxha: Jam e lumtur që… (FOTO)

Pas lajmit të FEJESËS me Albi Nakon, REAGON Alba Hoxha: Jam e lumtur që… (FOTO)

Prej disa muajsh koregrafi i njohur shqiptar Albi Nako po përflitet për një lidhje dashurie me një nga balerinat e trupës së tij, Alba Hoxha.

Dhe vetëm dy ditë më parë u tha se Albi dhe Alba jo vetëm janë në një lidhje dashurie, por gjithashtu kanë nisur përgatitjet për të zyrtarizuar lidhjen në fejesë.

Mirëpo ditën e djeshme koreografi në një prononcim për revistën “Class” e ka mohuar lajmin duke thënë: “ Nuk është i vërtetë ky lajm, unë nuk jam fejuar”. Ndërsa ditën e sotme balerina e njohur ka reaguar me një postim në Instagram ku shkruan: “Beqare dhe e lumtur”.