PRIME/ Luizi, Efi, Armaldo apo Xhonatani? Ja kush u largua sonte nga ‘Big Brother VIP’ – AlpeGossip
PRIME/ Luizi, Efi, Armaldo apo Xhonatani? Ja kush u largua sonte nga ‘Big Brother VIP’

PRIME/ Luizi, Efi, Armaldo apo Xhonatani? Ja kush u largua sonte nga ‘Big Brother VIP’

Të nominuarit në “Big Brother VIP” ishin Luizi, Efi, Armaldo dhe Xhonatani. I pari që shpëtoi nga eliminimi ishte Luizi, ndërsa i dyti Armaldo.

Mes Efit dhe Xhonatanit ky i fundit u largua nga shtëpia e famshme.