“PO KËTO Ç’ PATËN”/ Dy këngëtaret shqiptare puthen në buzë në mes të emisionit (VIDEO) – AlpeGossip
“PO KËTO Ç’ PATËN”/ Dy këngëtaret shqiptare puthen në buzë në mes të emisionit (VIDEO)

“PO KËTO Ç’ PATËN”/ Dy këngëtaret shqiptare puthen në buzë në mes të emisionit (VIDEO)

Të ftuara së fundmi në emisionin “Shiko Kush Luan” të Luana Vjollcës, mes personazheve të tjerë do të jenë dhe dy këngëtaret e njohura Evi Reçi dhe Loreta Kaçka, të cilat me lojërat në studio kanë argëtuar publikun.

Mirëpo, në videon promo të emisionit të publikuar nga Luana Vjollca, dy këngëtaret shfaqen shumë pranë njëra-tjetrës dhe papritur puthen në buzë. Veprimi i tyre ka marrë menjëherë vëmendjen e ndjekësve.

Publiku në studio befasohet nga puthja e dy vajzave ndërsa Luana paralajmëron ndjekësit se kjo puntatë është ndër të preferuarat e saj, me siguri për shkak të ngjarjeve të papritura siç ishte puthja e dy këngëtareve.