Me të brendshme seksi, Klaudia Pepa PREK RETË! Shikoni si duket balerina shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
Me të brendshme seksi, Klaudia Pepa PREK RETË! Shikoni si duket balerina shqiptare (FOTO)

Me të brendshme seksi, Klaudia Pepa PREK RETË! Shikoni si duket balerina shqiptare (FOTO)

Klaudia Pepa është gjithë kohës në vëmendjen e rrjeteve rozë. Së fundmi emri i saj është lakuar shumë dhe sytë janë drejtuar nga ajo për të parë reagimin e saj në lidhje me thashethemet se Albi Nako dhe balerina e tij Alba janë në një lidhje.

Duket se Klaudias nuk po i intereson dhe po vazhdon normalisht jetën e saj. Balerina e njohur ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet më në formë se kurrë.

E veshur më një fustan të derdhur Klaudia duket sikur po prek retë. /AlpeNews.al/