NUK PRITEJ/ Shihni çfarë i thotë Trejsit mamaja kur i sheh pozat në Instagram – AlpeGossip
NUK PRITEJ/  Shihni çfarë i thotë Trejsit mamaja kur i sheh pozat në Instagram

NUK PRITEJ/ Shihni çfarë i thotë Trejsit mamaja kur i sheh pozat në Instagram

Trejsi Sejdini është kthyer në një ndër femrat më të komentuara të showbizit dhe ndër më të ndjekurat në rrjete sociale, e cila po bën namin jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë vendit dhe ka mbledhur një numër të madh fansash që e ndjekin me kureshtje.
Së fundmi, ajo ka udhëtuar drejt Balit ku jo vetëm po shijon pushimet me të dashurin, por edhe ka realizuar një set fotografik me fotografët e vendit.

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka publikuar një video nga momentet gjatë punës dhe disa prej fotove të setit ia ka dërguar edhe mamasë së saj në Whatsapp. Mirëpo, mamaja i ka dërguar mesazhin epik duke ironizuar të bijën e shtrirë në rërë buzë detit.

“Si derri në llucë”, i shkruan ajo Trejsit, mesazh që e ka shkrirë së qeshuri modelen.