“KA MBETUR I NJËJTI"/ E njihni këtë vogëlushin simpatik? - AlpeGossip
“KA MBETUR I NJËJTI”/ E njihni këtë vogëlushin simpatik?

“KA MBETUR I NJËJTI”/ E njihni këtë vogëlushin simpatik?

Kledi Kadiu është ndjerë nostalgjik sot dhe ka publikuar një foto nga fëmijëria.

Balerini shqiptar ka publikuar në Instagram një foto të viteve ’80, në të cilën shihet përkrah motrës së tij.

Në këtë periudhë Kledi jetonte në Shqipëri së bashku me familjen e tij.

Edhe pse kanë kaluar 39 vjet, sot shohim të njëjtat tipare të fytyrës dhe buzëqeshjen karakteristike.

Këtë gjë ia vënë në dukje edhe komentuesit të cilët janë të të njëjtit mendin: “Ke mbetur i njëjti!