E DINI KUSH ËSHTË? Rasheli pozon me çunin më të bukur në botë (FOTO) – AlpeGossip
E DINI KUSH ËSHTË? Rasheli pozon me çunin më të bukur në botë (FOTO)

E DINI KUSH ËSHTË? Rasheli pozon me çunin më të bukur në botë (FOTO)

Rashel Kolaneci ka realizuar një video me çunin më të bukur në botë.

Bëhet fjalë për kolegun e saj Albano Bogdo, me të cilin ka ndarë disa momente para fillimit të xhirimeve të “Duplex Show”.

Rasheli i ka bërë një kompliment të sinqertë aktorit: “Me çunin më të bukur në botë”! dhe e dini si ia ktheu ai?

“Në univers.., në glob po”, ka qenë përgjigja me humor e aktorit.

Rashel Kolanexci është bërë pjesë e “Duplex Show” dhe duket se ka marrëdhënie mjaft të mira me kolegët e saj.

Pas largimit nga programi i Ermal Mamaqit, ish-velina e “Xing me Ermalin” ka vendosur të qëndrojë në televizionin “Klan”, si pjesë e trupës në show-n më cool në Shqipëri.