VAJZAT PO ÇMENDEN PAS TYRE/ 16 atletet që do të bëjnë namin muajt e verës – AlpeGossip
VAJZAT PO ÇMENDEN PAS TYRE/ 16 atletet që do të bëjnë namin muajt e verës

VAJZAT PO ÇMENDEN PAS TYRE/ 16 atletet që do të bëjnë namin muajt e verës

Ndodhemi në sezonin e pranverës dhe atletet janë një detaj i domodshëm për garderobën. Jemi shumë afër verës por kjo nuk do të thotë që duhet të heqim dorë nga atletet për ti zvendësuar me takat,sandalet shapkat.

Trendi i fundit i modës i  ka bërë atletet prezent edhe gjatë ditëve të nxehta por edhe të pranueshme për çdo evente.

Por cilat janë moedelete atleteve më trend të momentit?

Markat që dominojnë janë Gucci,nike, balenciaga dhe disa nga modelet e preferuara janë trendet e viteve 2016.

Shihni 16 atletet që do të bëjnë namin muajt e  ardhshëm.