Ju kishte MUNGUAR?! Oriola Marashi sapo dogji rrjetin me foton super seksi! - AlpeGossip
Ju kishte MUNGUAR?! Oriola Marashi sapo dogji rrjetin me foton super seksi!

Ju kishte MUNGUAR?! Oriola Marashi sapo dogji rrjetin me foton super seksi!

Oriola Marashi është zhvendosur buzë detit, ku po shijon disa pushime të merituara me miqtë e saj të ngushtë.

Modelja shqiptare ka ndarë momente nga pushimet me fansat në “Instagram” dhe disa minuta më parë edhe këtë foto super seksi.

Ajo qëndron e ulur buzë detit, teksa po relaksohet me një gotë shampanjë në duar!

Mirëpo sytë e fansave janë tek format e saj bombastike! Oriola shfaqet super e nxehtë e veshur me një bikini shumë shumë të vogla.