LUANA POZON SEKSI NGA PUSHIMET/ Marina tregon vuajtjen e saj (FOTO) – AlpeGossip
LUANA POZON SEKSI NGA PUSHIMET/ Marina tregon vuajtjen e saj   (FOTO)

LUANA POZON SEKSI NGA PUSHIMET/ Marina tregon vuajtjen e saj (FOTO)

Marina Vjollca ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes së mediave pas pushimeve me Getin në Karaibe dhe Barbados. Nga atje moderatorja i mahniti të gjithë me fotot dhe çifti qëndroi gati një muaj.

Mirëpo Marina duket se nuk është kënaqur sa duhet me këto pushime dhe sot ka treguar se po vuan rikthimin në Tiranë.

Sidomos e motra, Luana po ia bën zili me pushimet në Monte Carlo dhe Marina nuk ka duruar e i ka komentuar: “Vuaj ketu une e shkreta. Bllok e ke”, shoqëruar me një emoji të mërzitur.