LEJLA DHE TRANSPARENTE/ Rita Ora befason me veshjen e saj në eventin e “Golden Globes” – AlpeGossip
LEJLA DHE TRANSPARENTE/ Rita Ora befason me veshjen e saj në eventin e “Golden Globes”

LEJLA DHE TRANSPARENTE/ Rita Ora befason me veshjen e saj në eventin e “Golden Globes”

Rita Ora me Taika Waititi ishin në një festë para Golden Globes në Hollywood të dielën.

Kantautorja 32-vjeçare erdhi në event me një fustan të tejdukshëm me dantelle pa sytjena poshtë tij. Ajo i shtoi veshjes së saj një palë të brendshme të vogla të zeza, të cilat vinin në pah të pasmet e saj. Ylli qëndronte mbi taka të larta të zeza. Pjesa e pasme e flokëve të saj u tërhoq në një topuz të ngushtë, ndërsa fijet përpara mbulonin fytyrën e saj të buzëqeshur.

Këngëtarja e “Poison” vendosi makijazh të theksuar që përshtatej me veshjen e saj elegante. Ylli qëndronte mbi taka të larta të zeza. Pjesa e pasme e flokëve të saj u tërhoq në një topuz të ngushtë, ndërsa fijet përpara mbulonin fytyrën e saj të buzëqeshur.

Për të kompletuar dukjen ajo mbante vathët e saj të mëdhenj me diamante të stiluar në formë zemre. Vathët e saj vareshin poshtë te shpatullat e saj të holla. Teksa, partneri i saj, Taika Waititi, 47 vjeç, veshi një xhaketë sportive të zezë kadife mbi një këmishë gri të errët me kopsa dhe pantallona të ngjashme.