”SE ÇA LESHIN KE VESH…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”SE ÇA LESHIN KE VESH…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”SE ÇA LESHIN KE VESH…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Lori Hoxha ka postuar një foto ku duket shumë bukur e veshur në rrugët e Londrës. Ajo e ka shoqëruar foton me një shkrim në gjuhën angleze por një ndjekësi nuk i pëlqen kjo gjë.

Luana mbrëmjen e djeshme ndau me fansat e saj një foto ku tregoi look-un e puntatës së kësaj jave të ”Shiko Kush Luan”. Mesa duket një ndjekës është konfuzuar duke u përpjekur të kuptojë se çfarë ka veshur moderatorja.

Tyna ka ndarë me fansat e saj projektin e saj më të ri ”Freestyle”. Dy ndjekës nuk ishin dhe aq të mahnitur… /AlpeGossi.al