SA SHUMË DASHURI/ Mbrëmjet më të bukura kalohen në shtëpinë e Lindit dhe Venerës (VIDEO) – AlpeGossip
SA SHUMË DASHURI/ Mbrëmjet më të bukura kalohen në shtëpinë e Lindit dhe Venerës (VIDEO)

SA SHUMË DASHURI/ Mbrëmjet më të bukura kalohen në shtëpinë e Lindit dhe Venerës (VIDEO)

E premtja mbrëma është një nga momentet më të shumëpritura të javës.

Shumë e shfrytëzojnë për të kaluar një mbrëmje argëtuese mes miqsh, ndërsa të tjerë në ngrohtësinë e shtëpisë dhe familjes. Për Venerën dhe Lindin e premtja i është dedikuar dashurisë dhe muzikës.

Nga ambientet e shtëpisë, me një kitarë në duar, çifti i dashur për publikun kanë publikuar videon më të bukur. Teksa vështrojnë njëri-tjetrin, ata i këndojnë dashurisë duke na emocionuar të gjithëve. A nuk do të donit edhe ju të jetonit në shtëpinë e Lindit dhe Venerës?