Pas fejesës së papritur, këngëtari shqiptar nis bashkëjetesën në shtëpinë e re (FOTO) – AlpeGossip
Pas fejesës së papritur, këngëtari shqiptar nis bashkëjetesën në shtëpinë e re (FOTO)

Pas fejesës së papritur, këngëtari shqiptar nis bashkëjetesën në shtëpinë e re (FOTO)

Muaj më parë këngëtari i baladave, Erik Lloshi i dha fund beqarisë duke u fejuar me vajzëne quajtur Romina Sablic. Lajmin e papritur këngëtari e dha nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ ku tregonte unazat në gishtin e tyre.

Duket se pas fejesës, hapi i radhës është bashkëjetesa. Pak minuta më parë Eriku ka publikuar një foto ku tregon se dyshja do të zhvendosen për të jetuar në një shtëpi tjetër. Ai ka zbuluar vetëm një pjesë të saj dhe ajo duket mjaft moderne.