PRITJES SË ËMBËL I ERDHI FUNDI/ Olta Gixhari bëhet nënë për herë të parë (FOTO) – AlpeGossip
PRITJES SË ËMBËL I ERDHI FUNDI/ Olta Gixhari bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

PRITJES SË ËMBËL I ERDHI FUNDI/ Olta Gixhari bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe Olta Gixhari po shijon momentet e para të eksperiencës së prindërimit. Aktorja ka vendosur ta ndajë lajmin në mënyrën më të veçantë të mundshme.

EasyPayReklamë nga boost.alPaguaj nga celulari për mbi 35 shërbime, kudo që ndodheshSHKARKO 

Ajo ka publikuar një foto trëndafilash të bardhë, ku nuk mund të mungonte një detaj i rëndësishëm. “21.08.2020”, ka shkruar Olta, duke zbuluar kështu se është bërë nënë për herë të parë. Gixhari ka sjellë në jetë vogëlushin e saj, ndërsa nuk dihet ende emri që ajo dhe partneri kanë vendosur për bebushin.