PLAS GALLATA NË RRJET/ Klea Huta tallet publikisht me Elgitin (FOTO) – AlpeGossip
PLAS GALLATA NË RRJET/ Klea Huta tallet publikisht me Elgitin (FOTO)

PLAS GALLATA NË RRJET/ Klea Huta tallet publikisht me Elgitin (FOTO)

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më simpatike shqiptare të cilët kanë qenë shumë të komentuar që në momentin që zbuluan publikisht lidhjen e tyre. Ata janë shumë aktiv dhe të ndjekur në rrjetet sociale dhe publikojnë shumë herë foto dhe dedikime romantike për njëri-tjetrin.

Po ashtu edhe fotot komike dhe komentet humoristike mes njëri-tjetrit nuk mungojnë dhe shpesh herë ata shkrinë së qeshur fansat me veprimet e tyre. Së fundmi, ka qenë Klea ajo që ka publikuar një foto të një pellushi gorille dhe pranë saj ka shkruar: ‘Sa i bukur je o shpirt’ dhe ka etiketuar Elgitin.

Na ana tjetër Elgiti e ka ripostuar këtë foto dhe pranë saj i ka kthyer përgjigje Kleas duke i thënë se edhe ajo është shumë e bukur, duke shkaktuar kështu shumë të qeshura tek ndjekësit.