ISHIT KURIOZË? Eni Shehu sapo na tregoi se si xhirohet një skenë seksi në makinë (VIDEO) – AlpeGossip
ISHIT KURIOZË? Eni Shehu sapo na tregoi se si xhirohet një skenë seksi në makinë (VIDEO)

ISHIT KURIOZË? Eni Shehu sapo na tregoi se si xhirohet një skenë seksi në makinë (VIDEO)

Eni Shehu ka treguar përmes një videoje në Instagram, se si në fakt xhirohet një skenë ‘seksi’ brenda makinës.

Aktori për herë të parë është protagonist në filmin e metrazhit të gjatë që titullohet “Ndërkombëtarët”, i cili është nën regjinë e Pluton Vasit.

“Nje skene “seksi” brenda makines, u xhirua keshtu”, ka shkruar Shehu teksa ka publikuar edhe pamjet ku shihen djemtë nga ekipi teksa tundin veturën nga jashtë.

“Ndërkombëtarët” do të keni mundësinë ta shihni në Cineplexx nga data 31 tetor.

Në të luajnë: Hervin Çuli, Karafil Shena, Rovena Lule, Kastriot Çaushi dhe të tjerë.