“GËZUAR DITËN E NËNAVE. MAMI TË…”/ Djali surprizon Ponin, përlotet këngëtarja (FOTO) – AlpeGossip
“GËZUAR DITËN E NËNAVE. MAMI TË…”/ Djali surprizon Ponin, përlotet këngëtarja (FOTO)

“GËZUAR DITËN E NËNAVE. MAMI TË…”/ Djali surprizon Ponin, përlotet këngëtarja (FOTO)

Poni mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun prej vitesh dhe ndër më aktivet në muzikë me këngë e videoklipe të reja. Prej disa ditësh Poni ndodhej larg shtëpisë për të performuar në disa koncerte, por me t’u rikthyer është suprizuar nga djali i saj, Frenk.

Duke qenë se Poni nuk ndodhej në Shqipëri më 8 mars, Frenk e ka uruar të ëmën sot me një dhuratë përgatitur nga vetë ai.

“Gëzuar ditën e Nënave. Mami të dua. Nga Frenk”, shkruhet në vazon prej letre të cilën Poni e ka postuar në Instastory dhe e ka shoqëruar me emoji të përlotur dhe zemra teksa shkruan: “Kur kthehesh në shtëpi”.