ME NDRYSHIMIN E RI/ Kida sapo dëshmoi se ky është trendi më i paparë i flokëve për këtë vit – AlpeGossip
ME NDRYSHIMIN E RI/ Kida sapo dëshmoi se ky është trendi më i paparë i flokëve për këtë vit

ME NDRYSHIMIN E RI/ Kida sapo dëshmoi se ky është trendi më i paparë i flokëve për këtë vit

Pas përfundimit të kontratës me kompaninë muzikore “On Records”, këngëtarja Kida pak ditë më parë njoftoi se ka zgjedhur kompaninë “AVD Digital” për të menaxhuar këngët e saj.

Bukuroshja shpeshherë bie në sy për stilin e saj mjaft trendy dhe për look-un në përgjithësi.

Mirëpo, së fundmi na ka lënë të gjithëve pa fjalë me fotot e postuara në Insta Story.

Ajo shfaqet me flokë ngjyrë rozë të ndezur që për hir të së vërtetës i shkojnë tej mase! Edhe pse ngjyra në fjalë është përhapur shumë së fundmi, duke u kthyer në trend, në fakt jo çdo kujt i shkon.

Kida dukej aq bukur, por të gjithë u zhgënjyem pakëz sepse ishin thjesht disa foto në të cilat ajo shfaqej me paruke dhe kaq!

Në vijim këngëtarja publikoi disa foto të tjera, me flokët e saj natyrale dhe prapë se prapë dukej këndshëm.